عاشقان ثارالله

سامانه پیام کوتاه

جهت ثبت شماره خود در سامانه اطلاع رسانی پیام کوتاه هیئت عاشقان ثارالله واژه
asheghan
را به شماره 10002972 پیامک کنید

آخرین نظرات
سلام بر حسین علیه السلام
محمدرضا موحدیان

با عنایت خداوند متعال و توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی والشریف)واهل بیت (علیهم السلام)هیئت عاشقان ثارا... (محفل بسیجیان و رهروان شهداء کرج )در سال 1380هجری شمسی با توجه به احساس تکلیف جهت ترویج شعائر اسلامی و ضرورت توجه به اصل ولایت فقیه در مجالس مذهبی  توسط جمعی از برادران ولایتمدار و بسیجی تاسیس گردید و در همان آغاز با دعوت از سخنرانان و ذاکرین مطرح کشوری در اعیاد و ایام سوگواری  و برگزاری مراسم در مساجد مختلف سطح شهر ؛ با توجه به نیاز شهر در آن برهه ؛ فعالیت خود را آغازنمود که  به سهم خود نقش به سزایی در آشنایی نسل جوان با اهل بیت (ع) ایفا نمود.
در طول یازده سال فعالیت هیئت عاشقان ثارالله ؛ به برکت برگزاری مراسمات مختلف در منازل شهداء به برکت و توفیقات این هیئت افزوده شد و هم اینک  نزدیک به دو سال ؛جلسات هفتگی  هیئت در روز جمعه  برگزار می گردد. در سال گذشته احداث و بازسازی  حسینیه عاشقان ثارالله با بار مالی سنگین صورت گرفت.
علاوه بر جلسات هفتگی ؛ این هیئت در مناسبت های مختلف اقدام به برگزاری ویژه برنامه می نماید که می توان به برگزاری مراسم ایام فاطمیه و حرکت دسته عزاداری ؛ برگزاری مراسم دهه اول محرم  ، برگزاری مراسم پنج شب آخر صفر و ... اشاره کرد.